Tisk     Česky English
 
 
 
 


Profil firmy

Společnost Smartdata, s.r.o. je obchodní společností se specializací na vývoj a dodávky softwarových řešení. Jsme partnery mnoha velkých českých i zahraničních společností, pro které realizujeme specializovaná technologická řešení.

Smartdata navrhuje a dodává řešení, která pomáhají firmám k úspěchu na trhu. Řešení, která přemění vaše data na inteligenci a tuto inteligenci na vaši konkurenční výhodu. Řešení na takové technologické platformě, která nejvíce vyhovuje vám, ne nám. Řešení, která fungují.

Smartdata je tu pro vás - od jednoduchého řešení malé aplikace až po komplexní řešení informačního systému celé vaší společnosti. Řešení, která vám pomohou k úspěchu na trhu.

Microsoft Partner Silver Application Development

Značka Microsoft Partner Silver Application Development je zárukou kvality, kompetence a zkušeností, prověřených při realizaci zákaznických řešení.

Microsoft certifikace

Naše cíle

Naším cílem je být dlouhodobým partnerem pro naše klienty a pomocí softwarových řešení založených na nejprogresivnějších technologiích jim přinášet nové a lepší možnosti snižování provozních nákladů. Zákazníkům tak zprostředkováváme konkurenční výhodu a zajišťujeme maximální návratnost jimi vložených prostředků.

Čím se zabýváme

Nabízíme více než prosté produkty a služby. Nabízíme komplexní řešení. Dodáváme standardizované systémy, ale také připravujeme řešení podle individuálních potřeb zákazníka. Naše řešení se vždy přizpůsobí zákazníkovi, nikoli zákazník řešení. Naši zákazníci oceňují náš zásadní podíl na budování nových a moderních firemních systémů založených na principech digitálního podniku.


GDPR

Vyhledávání

Loading

Aktuality

Smartdata právě prodloužila odbornou certifikaci Microsoft na následující období 2018/2019 s kompetencí Microsoft Partner Silver ISV.

Přejeme všem našim zákazníkům a návštěvníkům webu příjemnné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2019

V rámci předávání dárků zákazníkům jsme si letos připravili i zajímavou novinku. Více již ve videu.

Pro zvýšení kvality naší technické podpory jsme zakoupili novou licenci TeamViewer PREMIUM včetně licence pro možnost podpory mobilních zařízení.

IT poradna zdarma

Tip!

Technická podpora



Přihlášení